Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- OLED TV
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 144 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 760,00€

Philips 77" OLED+ 4K Ambilight TV 77OLED950/12
no 4 224,48€

Philips 55" OLED+ 4K Ambilight TV 55OLED910/12
no 1 821,26€

Sony BRAVIA 8 K-55XR80
no 1 499,00€

LG 55" OLED AI B5 4K OLED55B59LA
no 805,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
163cm/65 (3840x2160) Samsung GQ65S90FAT 16:9 OLED 144Hz 4x HDMI 2.1 2x USB LAN WLAN Twin-Tuner Dolby Atmos HDR10+ Titan Black GQ65S90FATXZG

2 110,63€
2 115,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2205139 |
|---|---|
| MPN: | GQ65S90FAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 89 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 204 kWh/1000h |
| Automātiskā formāta atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P144,40 cm x A83,20 cm x D4 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P144,40 cm x A89,70 cm x D26,50 cm |
| Svars: | 21,20 kg |
| Svars ar statīvu: | 22,50 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























