Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy 3 I5800
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 2.1
- Iekšējā atmiņa: 1 GB
- Displeja izmērs: (3,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Atmiņas kartes ietilpība: 32 GB
- Displeja tips: Krāsa
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy 3 I5800
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 610,69€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy 3 Pro TWS Bezvadu Austiņas (SM-R630NZAAEUB)

179,95€
179,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy 3 Pro TWS Headphones SM-R630NZAAEUB

183,65€
183,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy 3 Pro TWS Bezvadu Austiņas SM-R630NZAAEUB (8806095646800) ( JOINEDIT85206110 )

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 1 GB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 32 GB |
| SAR vērtība: | 0,72 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, EMS, E-pasts, GPRS, HSDPA, MMS, SMS, Teksta ievades palīdzība, UMTS |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 2.1 |
| Izmēri: | P55 mm x A113,50 mm x D12,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 113 g |
| Google Android 2.1 |
| Displeja izmērs: | (3,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | Krāsa |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 240 Pikseļi x 400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy 3 I5800
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A05Samsung Galaxy A05SSamsung Galaxy A12Samsung Galaxy A13 MaciņšSamsung Galaxy A13 VāciņšSamsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy A32 MaciņšSamsung Galaxy A8 A530FSamsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Micro LEDSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy A33






















