Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A6+ (2018)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 8.0
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 15,20 cm (6)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 3.072 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy A6+ (2018)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Oriģināls vāciņš ar atloku Samsung Galaxy A6 Plus 2018

190,25€
190,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3.072 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 256 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.500 mAh |
| Izmēri: | P75,70 mm x A160,20 mm x D7,90 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 8.0 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | 15,20 cm (6) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.220 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy A6+ (2018)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















