Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 5G 128GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,19 cm (6,77")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 6 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,4 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 5G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 678,71€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 386,25€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
68 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black 71169

196,50€
196,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Zielony 15771255 (6932554482947) ( JOINEDIT84324534 ) Mobilais Telefons

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black

202,05€
202,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black 6932554469245

209,09€
209,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black 25098RA98G BLACK

220,80€
220,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black 25098RA98G Black (6932554469245) ( JOINEDIT87647686 )

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 6+128GB 6.77" 5G Midnight Black Wind3 | SMASMXIA0993 | 8032325396102

225,00€
231,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 71165

231,47€
236,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 71169

231,47€
236,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Glacier Blue | 71165 | 6932554469696 | GS-T-XIA-1349

232,90€
232,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black | 71169 | 6932554469245 | GS-T-XIA-1350

232,90€
232,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Purple 71161

234,73€
234,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black 71169

235,05€
235,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Glacier Blue | 71165 | 6932554469696 | GS-T-XIA-1349

237,80€
237,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/ 128GB Glacier Blue mobilais telefons 71165

238,99€
238,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/ 128GB Black mobilais telefons 71169

238,99€
238,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Purple | 71161 | 6932554469658

250,75€
250,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Fioletowy (71161) 71161

251,58€
251,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Purple | 71161 | 6932554469658 | GS-T-XIA-1351

256,75€
256,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Glacier Blue | 71165 | 6932554469696 | GS-T-XIA-1349

256,75€
256,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black

260,00€
265,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Glacier Blue

260,00€
265,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Telefons Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Mobilais telefons - XIAOMI - REDMI Note 15 5G - 6 GB RAM - 128 GB - Akumulators 5520 mAh

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 128 GB Zils
Redmi Note 15 5G 128 GB Zils

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 5G 128 GB Melns
Redmi Note 15 5G 128 GB Melns

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15|71165

270,56€
270,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pikseļi | Qualcomm | Iekšējā RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Galvenā kamera izšķirtspēja 108+8+2 MP | Sekundārā kamera izšķirtspēja 20 MP | Android

271,46€
271,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Melns | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pikseļi | Qualcomm | Iekšējā RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Galvenā kamera izšķirtspēja 108+8+2 MP | Sekundārā kamera izšķirtspēja 20 MP | Android | 15

271,46€
271,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Black | 71169 | 6932554469245

280,00€
286,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| MPN: | 25098RA98G |
|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 51h 22min |
| Aizsardzības klase: | IP 66 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 520 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,42 mm x A164 mm x D7,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 178 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.7 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa, f/2.2 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,4 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,19 cm (6,77") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 392 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 5G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Samsung A15 128GbA33 5G 128GbXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Xiaomi Redmi 9T MaciņšXiaomi Redmi 10C MaciņšXiaomi Redmi 3 Buds Lite



































