Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy M53 5G
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,01 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 900
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy M53 5G
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy M53 5G M536B DS

292,70€
292,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Aizsardzības klase: | bez |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P77 mm x A164,70 mm x D7,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 176 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Galvenā kamera 4: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 12 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 900 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,40 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,01 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED Plus |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy M53 5G
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Galaxy S2Samsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung Galaxy Xcover 7Samsung LS03Samsung Neo QLED 77Samsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy S21Fe 5GGalaxy A33 5GGalaxy A55 5GGalaxy A54 5GGalaxy A22 5GGalaxy A25 5GGalaxy A34 5GGalaxy Z Flip 5GSamsung Galaxy Planšete




















