Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S22 Enterprise Edition 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 15,40 cm (6,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,80 GHz
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8.192 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S22 Enterprise Edition 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Smartfon galaxy s22 5g (8+128gb) enterprise editon czarny SM-S901BZKDEEE

945,51€
945,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8.192 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.700 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P70,60 mm x A146 mm x D7,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 167 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 10 MP |
| Google Android 12 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|---|
| Procesora takts maksimāli: | 2,80 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,40 cm (6,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED, Gorilla Glass Victus |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja paraugu ņemšanas ātrums: | 240 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S22 Enterprise Edition 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 7Samsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzS22 128GbGalaxy S22 UltraSamsung Galaxy S23 128GbAdapteris Samsung S22Samsung S22 SimSamsung S22 Ultra VāciņšSamsung S22 256GbSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBS22E




















