Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,64 cm (6,2")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 644,56€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
196 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25 S931 (Black) DS 6.2“ DLA 2X 1440x3120 4.47GHz3.53GHz 256GB 12GB RAM Android 15 WiFi 5G Samsung 8806095815497 ( Galaxy S25 256 Black 8806095815497 SM-S931BZKGEUB SM-S931BZKGEUE ) Mobilais Telefons

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 12GB/256GB Navy ( SM S931BDBGEUB 8806095852065 8806095852072 Galaxy S25 Navy 2586 SM-S931B/DS SM-S931BDBGEUE SM-S931BZKGEUB SM-S931BZKGEUE ) Mobilais Telefons SM-S931BDBGEUB

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 S931 Green 6.2 Dynamic AMOLED 2X 1080 x 2340 pixels Qualcomm Internal RAM 12 GB 256 GB Dual SIM 4G ( 8806095852690 )

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15,8 cm (6.2") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Navy (tumši zila) SM-S931BDBGEUE

712,02€
712,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
3JG Samsung Galaxy S25 S931B 256GB blueblack | SM-S931BZKGEUB | 21634253 | 163425

712,20€
712,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Mint colour | SM-S931BLGGEUE | 8806095852713

718,90€
718,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Mint colour | SM-S931BLGGEUE | 8806095852713

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 12GB/256GB Mint ( SM S931BLGGEUB 8806095852690 8806095852713 99936149 Galaxy S25 256 Mint SM-S931BLGGEUE ) Mobilais Telefons SM-S931BLGGEUB

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS 15,8 cm (6.2") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Melns SM-S931BZKGEUE

727,28€
727,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15,8 cm (6.2") Divas SIM kartes Android 15 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Sudrabs SM-S931BZSGEUE

729,41€
729,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Silver Shadow (SM-S931BZSGEUE)

730,95€
730,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Mint colour SM-S931BLGGEUE

731,65€
731,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Silver SM-S931BZSGEUB

731,65€
731,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 12/256GB Black (SM-S931BZKGEUB) | SM-S931BZKGEUB | 8806095815527

732,85€
732,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy S25 - 6.2 - 256GB mobile phone (Icyblue Android 15 5G 12GB) SM-S931BLBGEUB (8806095850955) ( JOINEDIT89237959 )

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Silver | SM-S931BZSGEUE | 8806095851464

741,40€
741,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Blue SM-S931BLBGEUB

741,85€
741,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25/256GB ICYBLUE SM-S931B SAMSUNG SM-S931BLBGEUE

743,57€
748,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Black SM-S931BZKGEUE

744,30€
744,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Blue SM-S931BLBGEUB

744,30€
744,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 12/256GB Dual SIM SM-S931B Iceblue SM-S931BLBGEUE

744,30€
744,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 8/256GB DS SM-S931B Navy SM-S931BDBGEUE

744,30€
744,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Mint | SM-S931BLGGEUE | 8806095852690

745,00€
751,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Silver Shadow | SM-S931BZSGEUE | 8806095851464

745,00€
751,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
SAMSUNG S25 12+256GB DS 5G NAVY OEM SM-S931BDBGEUB | SM-S931BDBGEUB | 8806095852072 | A409-25E

747,45€
747,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Mint colour SM-S931BLGGEUE

748,76€
753,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Navy SM-S931BDBGEUB

748,76€
753,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Navy | SM-S931BDBGEUE | 8806095852065 | TKOSA1SZA1786

748,98€
748,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Silver | SM-S931BZSGEUB | 8806095851488 | TKOSA1SZA1781

748,98€
748,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 S931 (Blueblack) DS 6.2“ DLA 2X 1440x3120 4.47GHz3.53GHz 256GB 12GB RAM Android 15 WiFi 5G 8806095815497 ( Galaxy S25 256 Blueblack SM-S931BZKGEUE )

750,00€
750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P70,5 mm x A146,9 mm x D7,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 162 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,64 cm (6,2") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GB




























