Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,64 cm (6,2")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 610,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
196 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25 (Ekskluzīva krāsa) SM-S931BZKGEUE

969,00€
969,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 SM-S931BLGGEUE

969,00€
969,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S931B Galaxy S25 Navy 5G 256GB | SM-S931BDBGEUE | 8806095852065

969,00€
975,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung S931B Galaxy S25 Mint 5G 256GB | SM-S931BLGGEUE | 8806095852690

969,00€
975,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy S25 15.8 Cm (6.2") Dual Sim Android 15 5G Usb Type-C 12 Gb 256 Gb 4000 Mah Navy 5715328126824 (5715328126824) ( JOINEDIT88738239 )

990,00€
990,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Navy SM-S931BDBGEUE

997,64€
1 000,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 256GB Icy Blue SM-S931BLBGEUE

997,64€
1 000,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Viedtālrunis 12GB / 256GB Black Blue

997,64€
1 000,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Blue SM-S931BLBGEUB

1 011,29€
1 013,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Navy SM-S931BDBGEUE

1 011,29€
1 013,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Blue SM-S931BLBGEUB

1 011,29€
1 013,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Black SM-S931BZKGEUE

1 011,29€
1 013,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Silver SM-S931BZSGEUB

1 011,29€
1 013,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Silver SM-S931BZSGEUE

1 037,00€
1 039,50€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung S931B Galaxy S25 256GB Navy SM-S931BDBGEUE (8806095852065) ( JOINEDIT86765398 )

1 070,00€
1 070,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interner Speicher 256 GB - OLED-Display - 6.2" - 2340 x 1080 Pixel (120 Hz) 99936784

1 178,08€
1 183,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P70,5 mm x A146,9 mm x D7,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 162 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,64 cm (6,2") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GB























