Ilustrācija var atšķirties
POCO F7 Pro 512GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO F7 Pro 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 512GB
no 523,45€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 678,71€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 386,25€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MOBILE PHONE POCO F7 PRO/12/512GB SILVER MZB0J8VEU POCO

527,34€
527,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Pro 512 GB Sudrabs
F7 Pro 512 GB Sudrabs

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco F7 Pro 512 GB Zils
F7 Pro 512 GB Zils

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO F7 PRO/12/512GB BLUE MZB0J8LEU POCO
617,46€
622,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Poco F7 Pro 512 GB Melns
F7 Pro 512 GB Melns

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2 302 998 |
|---|---|
| MPN: | 24117RK2CG |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 70h 8min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 90 W |
| Izmēri: | P74,95 mm x A160,26 mm x D8,12 mm |
|---|---|
| Svars: | 206 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Light Fusion 800 attēla sensors |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,3 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 440 Pikseļi x 3 200 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 526 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO F7 Pro 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















