Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Displeja izmērs: 17,49 cm (6,90)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 365,45€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,12€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
149 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Smartphone Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB Violet 6.9" 5G (12GB) DE Model Android SM-S948BZVHEUB (8806097826996) ( JOINEDIT88360202 ) Mobilais Telefons

1 580,00€
1 580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G SM-S948B 16GB 1TB Cobalt Violet SM-S948BZVHEUE

1 582,50€
1 582,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 1 TB Bla SM-S948BLBHEUB (8806097827283) ( JOINEDIT86854311 ) Mobilais Telefons

1 585,00€
1 585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 1 TB Violet SM-S948BZVHEUB (8806097826996) ( JOINEDIT87518385 ) Mobilais Telefons

1 585,00€
1 585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G Viedtālrunis 16GB / 1TB Cobalt Violet SM-S948BZVHEUE (8806097826972) ( JOINEDIT87862045 )

1 595,00€
1 595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra Viedtālrunis 16GB / 1TB Black SM-S948BZKHEUE (8806097827122) ( JOINEDIT87861550 )

1 595,00€
1 595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G Viedtālrunis 16GB / 1TB Sky Blue SM-S948BLBHEUE (8806097827276) ( JOINEDIT87862036 )

1 595,00€
1 595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G Viedtālrunis 16GB / 1TB White SM-S948BZWHEUE (8806097826811) ( JOINEDIT87988647 )

1 595,00€
1 595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G SM-S948B 16GB 1TB White SM-S948BZWHEUE

1 596,80€
1 596,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G Viedtālrunis 16GB / 1TB White | SM-S948BZWHEUE | 8806097826811

1 598,18€
1 598,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/1TB VIOLET SM-S948B SAMSUNG SM-S948BZVHEUE (8806097826972) ( JOINEDIT86196709 ) Mobilais Telefons

1 600,00€
1 600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/1TB BLUE SM-S948B SAMSUNG SM-S948BLBHEUE (8806097827276) ( JOINEDIT86196705 ) Mobilais Telefons

1 600,00€
1 600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartphone Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB Black 6.9" 5G (12GB) DE Model Android SM-S948BZKHEUB (8806097827146) ( JOINEDIT88360204 ) Mobilais Telefons

1 600,00€
1 600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/1TB VIOLET SM-S948B SAMSUNG SM-S948BZVHEUE

1 610,64€
1 610,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G Smartphone 16GB / 1TB White SM-S948BZWHEUE

1 610,64€
1 610,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S948B Galaxy S26 Ultra 1TB Cobalt Violet SM-S948BZVHEUE (8806097826972) ( JOINEDIT87575829 )

1 615,00€
1 615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S948B Galaxy S26 Ultra 5G 1 TB (Sky Blue) SM-S948BLBHEUB (8806097827283) ( JOINEDIT86357789 ) Mobilais Telefons

1 625,00€
1 625,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S948B Galaxy S26 Ultra 5G 1 TB (Cobalt Violet) SM-S948BZVHEUB (8806097826996) ( JOINEDIT86357793 ) Mobilais Telefons

1 635,00€
1 635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 1 TB 5000 mAh Violet SM-S948BZVHEUE (8806097826972) ( JOINEDIT88294369 ) Mobilais Telefons

1 655,00€
1 655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Czarny (SM-S948BZKHEUB) SM-S948BZKHEUB (8806097827146) ( JOINEDIT88172310 ) Mobilais Telefons

1 675,00€
1 675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Niebieski (SM-S948BLBHEUB) SM-S948BLBHEUB

1 681,05€
1 681,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Czarny (SM-S948BZKHEUB) SM-S948BZKHEUB

1 681,05€
1 681,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Bialy (SM-S948BZWHEUB) SM-S948BZWHEUB (8806097826842) ( JOINEDIT88352067 ) Mobilais Telefons

1 700,00€
1 700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Niebieski (SM-S948BLBHEUE) SM-S948BLBHEUE (8806097827276) ( JOINEDIT85520607 ) Mobilais Telefons

1 715,00€
1 715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Bialy (SM-S948BZWHEUE) SM-S948BZWHEUE (8806097826811) ( JOINEDIT85325782 ) Mobilais Telefons

1 715,00€
1 715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Fioletowy (SM-S948BZVHEUE) SM-S948BZVHEUE (8806097826972) ( JOINEDIT85325779 ) Mobilais Telefons

1 715,00€
1 715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Niebieski (SM-S948BLBHEUB) SM-S948BLBHEUB (8806097827283) ( JOINEDIT86409046 ) Mobilais Telefons

1 725,00€
1 725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1TB Sky Blue SM-S948BLBHEUE (8806097827276) ( JOINEDIT86396485 )

1 740,00€
1 740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra S948 16/1TB (Sky Blue) | SM-S948BLBHEUE

1 751,40€
1 751,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra S948 16/1TB (Cobalt Violet)

1 751,40€
1 751,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 16 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| EPREL: | 2488593 |
| MPN: | SM-S948B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.200 | |
| C (Skala A-E) | |
| 55h 0min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 3.1 Gen 1, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P78,10 mm x A163,60 mm x D7,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 214 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Plašas leņķa objektīvs, F1.4 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa objektīvs, F2.9 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Teleobjektīvs, F1.9 diafragma |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Galvenā kamera 4 objektīvs: | Teleobjektīvs, F2.4 diafragma |
| Tuvinājums: | 100x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | F2.2 diafragma |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,74 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,49 cm (6,90) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Armor 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.120 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 499 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzMac 1TBSDXC 1 TBFlash 1 TbGalaxy S22 UltraGalaxy S 24 UltraMacBook Pro 1TBMacBook Air 1TBMacBook 16 1TBMacBook 14 1TBSanDisk SD 1TB
























