Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,49 cm (6,9")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 613,41€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
249 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S26 Ultra Viedtālrunis 12GB / 256GB Black | SM-S948BZKDEUE | 8806097827221 | TKOSA1SZA2061

1 066,26€
1 066,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons SAMSUNG S26 ULTRA 12+256GB DS 5G KOBALTA VIOLETS

1 069,95€
1 069,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra S948 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB Debeszila | Samsung

1 070,34€
1 070,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6.9") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Balts SM-S948BZWDEUE

1 074,20€
1 074,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S948B Galaxy S26 Ultra 5G 12GB RAM 256GB Cobalt Violet EU - ONLY BOX DAMAGE SM-S948BZVDEUEDMG

1 074,20€
1 074,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/256GB BLUE SM-S948B SAMSUNG SM-S948BLBDEUE

1 082,60€
1 082,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/256GB VIOLET SM-S948B SAMSUNG SM-S948BZVDEUE

1 082,60€
1 082,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12/256 Dual SIM fioletowy (S948) SM-S948BZVDEUE

1 131,57€
1 136,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12RAM 256GB EU black SM-S948BLBDEUE

1 131,57€
1 136,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB Black

1 204,00€
1 209,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB Cobalt Violet

1 206,00€
1 211,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Samsung Galaxy S26 Ultra 256 GB Фиолетовый
Galaxy S26 Ultra 256 GB Фиолетовый

1 219,00€
1 219,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 256 GB Чёрный
Galaxy S26 Ultra 256 GB Чёрный

1 219,00€
1 219,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S948B Galaxy S26 Ultra 256GB Cobalt Violet mobilais telefons SM-S948BZVDEUE

1 239,00€
1 239,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S948B Galaxy S26 Ultra 256GB Sky Blue mobilais telefons SM-S948BLBDEUE

1 239,00€
1 239,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/256GB VIOLET SM-S948B SAMSUNG SM-S948BZVDEUE

1 264,42€
1 266,92€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOBILE PHONE GALAXY S26 ULTRA/256GB BLACK SM-S948B SAMSUNG SM-S948BZKDEUE

1 264,42€
1 266,92€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948BZWDEUE
Galaxy S26 Ultra izceļas starp citiem viedtālruņiem kā izcila produktivitātes un multivides spēkstacija, padarot to par daudzpusīgu un universālu ierīci, kas būs piemērota gan satura veidotājiem, gan aktīvākajiem tālruņu lietotājiem 2026. gadā.

1 459,01€
1 459,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948BZKDEUE
Galaxy S26 Ultra izceļas starp citiem viedtālruņiem kā izcila produktivitātes un multivides spēkstacija, padarot to par daudzpusīgu un universālu ierīci, kas būs piemērota gan satura veidotājiem, gan aktīvākajiem tālruņu lietotājiem 2026. gadā.

1 459,01€
1 459,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 256GB Cobalt Violet SM-S948B

950,00€
950,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12/256GB Black SM-S948B

950,00€
950,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S948B Galaxy S26 Ultra 5G Viedtālrunis 12GB RAM 256GB White EU | SM-S948BZWDEUB | 8806097826958

957,15€
957,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GALAXY S26 Ultra S948B 256GB White Android 16 Smartphone | 8806097826958 | 8806097826958

958,40€
958,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB Cobalt Violet | 00000148 | 8806097827092

960,55€
960,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12/256GB Black (SM-S948BZKDEUE) | 8806097827221

961,45€
961,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12/256 Dual SIM fioletowy (S948) | 8806097827078 | 8806097827078

962,95€
962,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM Black | SM-S948BZKDEUB | 8806097821250

963,85€
963,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM Sky Light Blue | SM-S948BLBDEUB | 8806097826798

965,10€
965,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra S948 5G Dual SIM Viedtālrunis 12GB RAM 256GB Black | 8806097821250 | 8806097821250

967,05€
967,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6.9") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Violets SM-S948BZVDEUE

972,86€
972,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| EPREL: | 2 488 593 |
| MPN: | SM-S948B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 200 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 55h 0min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 3.1 Gen 1, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P78,1 mm x A163,6 mm x D7,9 mm |
|---|---|
| Svars: | 214 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Platleņķa objektīvs, F1.4 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa objektīvs, F2.9 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Teleobjektīvs, F1.9 diafragma |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Galvenā kamera 4 objektīvs: | Teleobjektīvs, F2.4 diafragma |
| Tuvinājums: | 100x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | F2.2 diafragma |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,74 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,49 cm (6,9") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Armor 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 440 Pikseļi x 3 120 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 499 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzSamsung S23 Ultra 256GbGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbGalaxy S22 UltraGalaxy S 24 UltraMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSD

































