Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S3 mini I8190 8GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 4.1
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- Displeja izmērs: 10,16 cm (4)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Atmiņas kartes ietilpība: 32 GB
- Displeja tips: Gorilla Glass, Super-AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S3 mini I8190 8GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 610,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung i8190 Galaxy S III mini Garnet Red 8GB

234,77€
234,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 32 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, E-pasts, GPRS, HSDPA, HSUPA, MMS, RSS lasītājs, SMS, SMS-čats, Teksta ievades palīdzība, Tūlītējā ziņojumapmaiņa, UMTS, Videotelefons, VoIP, WAP |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Izmēri: | P63 mm x A122 mm x D9,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 120 g |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 4.1 |
| Displeja izmērs: | 10,16 cm (4) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass, Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S3 mini I8190 8GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 258GB Samsung 3200MHzSamsung DDR4 8GBGear S3Samsung DDR4 RAM 8GBSamsung DDR4 3200 8GB




















