Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S8+ Duos
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 7.0
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 15,81 cm (6,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesora modeļa numurs: Exynos 8895 4 x 2.35 GHz + 4 x 1.9 GHz
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 4.096 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S8+ Duos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung G955FD Galaxy S8+ Dual maple gold 64GB

750,00€
750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4.096 MB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | MMS, SMS, 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.500 mAh |
| Izmēri: | P73,40 mm x A159,50 mm x D8,10 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 7.0 |
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 8895 4 x 2.35 GHz + 4 x 1.9 GHz |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 15,81 cm (6,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 2.960 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 529 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S8+ Duos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung S8 MaciņšGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Roborock s8Samsung Galaxy Watch Sport




















