Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A11 X130 (SM-X130NZAEEUE)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 22,05 cm (8,70)
- Grafika: Mali-G57 MC2
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Svars: 335 g
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy Tab A11 X130 (SM-X130NZAEEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 128GB szary (X130) | SM-X130NZAEEUE | 8806097781912

167,85€
167,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 128GB Gray (X130) | SM-X130NZAEEUE | 8806097781912

167,85€
167,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy Tab A11 EU 128GB tablet PC grey Android SM-X130NZAEEUE (8806097781912) ( JOINEDIT87350338 )

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi 128 GB 22.1 cm (8.7) 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15 Grey SM-X130NZAEEUB

186,74€
191,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
TABLET GALAXY TAB A11 8.7"/128GB GREY SM-X130 SAMSUNG SM-X130NZAEEUE

189,90€
189,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 128GB 8GB SM-X130NZAEEUB (8806097781912) ( JOINEDIT79714803 )

190,00€
190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi Planšetdators 8GB / 128GB (SM-X130NZAEEUE)

194,95€
194,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi Planšetdators 8GB / 128GB | SM-X130NZAEEUE | 8806097781912

195,00€
201,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Tablet Samsung Galaxy Tab A11 8.7'' 128 GB Szary (88060977819120)

195,32€
195,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 8GB 128GB SM-X130N Graphite (SM-X130NZAEEUE) planšetdators

198,99€
198,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi Planšetdators 8GB / 128GB SM-X130NZAEEUE

202,30€
202,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi Planšetdators 8GB / 128GB | SM-X130NZAEEUE | 8806097781912

204,30€
204,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi 128 GB 22,1 cm (8.7") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15 Pelēks SM-X130NZAEEUE

233,82€
233,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi Planšetdators 8GB / 128GB

243,86€
246,36€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Unknown Samsung Galaxy Tab A11 8.7 128GB szary (X130) | SM-X130NZAEEUE | 8806097781912 | TB-AND-SAM-0344

248,19€
248,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 (Wi-Fi) SM-X130NZAEEUE

279,00€
279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy Tab A11 X130 128GB - 8GB WIFI Grey 8.7" (EU) Android SM-X130NZAEEUE (8806097781912) ( JOINEDIT80185964 ) Planšetdators

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi Planšetdators 8GB / 128GB SM-X130NZAEEUE (8806097781912) ( JOINEDIT80588698 )

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab A11 8.7apos;apos; 128 GB Szary (88060977819120) 88060977819120 (8806097781912) ( JOINEDIT80348187 )

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 8GB 128GB SM-X130N Graphite (SM-X130NZAEEUE) SM-X130NZAEEUE (8806097781912) ( JOINEDIT81360397 )

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 128GB szary (X130) SM-X130NZAEEUE (8806097781912) ( JOINEDIT79472975 ) Planšetdators

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A11 128 GB Wi-Fi peleka - Plansetdators Galaxy Tab A11 SM-X130NZAEEUE (8806097781912) ( JOINEDIT80365491 )

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5.100 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | SM-X130 |
| EPREL: | 2417657 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| 1.200 | |
| 103h 23min | |
| C (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 52 |
| Grafika: | Mali-G57 MC2 |
|---|
| Izmēri: | P124,70 mm x A211 mm x D8 mm |
|---|---|
| Svars: | 335 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | MediaTek Helio G99 (M8185), 2 x 2.20GHz (ARM Cortex-A76) + 6 x 2.00GHz (ARM Cortex-A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 15 |
|---|
| Displeja izmērs: | 22,05 cm (8,70) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.340 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy Tab A11 X130 (SM-X130NZAEEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung Tab A9Samsung Tab A7Galaxy Tab A8 32GbGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMI





































