Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A7 Lite WiFi 32GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Atmiņas lielums: 3 GB
- Displeja izmērs: 22,09 cm (8,70)
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Svars: 366 g
- Procesors: MediaTek
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A7 Lite WiFi 32GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab A7 Lite WiFi 32 GB SM-T220N Dark Grey SM-T220NZAAEUE

295,10€
295,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5.100 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Izmēri: | P213 mm x A125 mm x D8 mm |
|---|---|
| Svars: | 366 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 2 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 3 GB |
|---|
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio P22T 4 x 2.30GHz (ARM Cortex A53) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A53) |
| Operētājsistēma: | Google Android 11 |
|---|
| Displeja izmērs: | 22,09 cm (8,70) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.340 Pikseļi x 800 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | nē |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Austiņas, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A7 Lite WiFi 32GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Tab A7Galaxy Tab A8 32GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProTab A7 T505Tab A7 T500Galaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung A7 PlanšeteSamsung SDHC 32GB


























