Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra WiFi 256GB (SM-X920NZAREUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 37,08 cm (14,6")
- Grafika: ARM Immortalis-G720 MC12
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 718 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra WiFi 256GB (SM-X920NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - Tablet - Android 14 - 256 GB - 36.99 cm (14.6) ( SM X920NZAREUB ) SM-X920NZAREUB

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 256GB Wi-Fi DE Pilkas - Galingas Planšetinis Kompiuteris SM-X920NZAREUB

915,37€
920,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Planšetdators Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 14.6" Planšetdators 12GB / 256GB Grey

1 287,50€
1 287,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 11 200 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| MPN: | SM-X920 |
| EPREL: | 2 284 539 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Grafika: | ARM Immortalis-G720 MC12 |
|---|
| Izmēri: | P208,6 mm x A326,4 mm x D5,4 mm |
|---|---|
| Svars: | 718 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | MediaTek Dimensity 9300+, 1x 3.40GHz (ARM Cortex-X4) + 3x 2.85GHz (ARM Cortex-X4) + 4x 2.00GHz (ARM Cortex-A720) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 37,08 cm (14,6") |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 960 Pikseļi x 1 848 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.2 Gen 2x2, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra WiFi 256GB (SM-X920NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung S23 Ultra 256GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy S23 UltraGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy S10E G970FGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung SD 256GB



























