Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A9+ X216 5G 64GB (SM-X216BZAAEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 491 g
- Procesora modeļa numurs: Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375), 2x 2.20GHz (ARM Cortex-A78/?Kryo 660 Gold) + 6x 1.80GHz (ARM Cortex-A55/?Kryo 660 Silver)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X216 5G 64GB (SM-X216BZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy tab a9+ (x216) 5g 4/64gb graphite SM-X216BZAAEUE

291,69€
291,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A9+ 5G 11" Planšetdators 4GB / 64GB SM-X216BZAAEUB (8806095360720) ( JOINEDIT85204164 )

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 4GB 64GB 5G Graphite SM-X216BZAAEUB planšetdators SM-X216BZAAEUB

383,99€
383,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A9+ 11/128GB 5G Planšetė - ITwork.lt SM-X216BZAAEUB

398,69€
403,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 7.040 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Izmēri: | P257,10 mm x A6,90 mm x D168,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 491 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375), 2x 2.20GHz (ARM Cortex-A78/?Kryo 660 Gold) + 6x 1.80GHz (ARM Cortex-A55/?Kryo 660 Silver) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD, Micro-SDXC |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X216 5G 64GB (SM-X216BZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Tab A9Tab A9Galaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy A23 64GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Sdxc 64GBSamsung Galaxy A23 5GGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9





























