Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro WiFi 64GB (SM-T630NZKAEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 25,65 cm (10,10)
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Svars: 674 g
- Procesora modeļa numurs: Qualcomm Snapdragon 778G 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A78) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A55)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro WiFi 64GB (SM-T630NZKAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10.1'' 64GB Juodas Planšetinis Kompiuteris T630 SM-T630NZKAEUB

1 002,10€
1 007,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 7.600 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Aizsardzības klase: | IP 68, MIL-STD 810H |
| Izmēri: | P242,90 mm x A170,20 mm x D10,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 674 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| NFC: | Jā |
| A-GPS: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Qualcomm Snapdragon 778G 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A78) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 12 |
|---|
| Displeja izmērs: | 25,65 cm (10,10) |
|---|---|
| OLED displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 0x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro WiFi 64GB (SM-T630NZKAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 27Galaxy Tab ProSamsung Galaxy A23 64GbSam Galaxy TabGalaxy Watch Active2Samsung Sdxc 64GBMacBook Pro 64GBSandisk Pro 64GBExtreme Pro 64GBGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9

























