Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 6GB 128GB Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Displeja izmērs: 20,32 cm (8")
- Grafika: ARM Mali-G68 MP5
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 433 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 6GB 128GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Planšetdators Samsung Galaxy Tab Active 5 5G 6/128GB ENTERPRISE EDITION Green SM-X306BZGAEEE

657,03€
659,53€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5 050 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Aizsardzības klase: | IP 68, MIL-STD 810H |
| Grafika: | ARM Mali-G68 MP5 |
|---|
| Izmēri: | P126,8 mm x A213,8 mm x D10,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 433 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| NFC: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Samsung Exynos 1380 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A78) + 4 x 2.00GHz (ARM Cortex A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 20,32 cm (8") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 6GB 128GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzGalaxy A54 5G 128GbGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProA33 5G 128GbSamsung Galaxy A23 5GSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBGalaxy Tab A8

























