Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (SM-X820NZSREUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 31,50 cm (12,40)
- Svars: 571 g
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 9300+, 1x 3.40GHz (ARM Cortex-X4) + 3x 2.85GHz (ARM Cortex-X4) + 4x 2.00GHz (ARM Cortex-A720)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (SM-X820NZSREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GALAXY Tab S10+ X820N WiFi 256GB silber Android 14 Tablet | SM-X820NZSREUB | 8806095597256

866,65€
866,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GALAXY Tab S10+ X820N WiFi 256GB silver Android 14 | SM-X820NZSREUB | 8806095597256 | 1H53-0L5

867,45€
867,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET GALAXY TAB S10+/12 256GB SILV SM-X820 SAMSUNG SM-X820NZSREUB

896,33€
901,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 12GB 256GB SM-X820 Silver (SM-X820NZSREUB) planšetdators F-MX820NZSRBGS

1 094,99€
1 094,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET GALAXY TAB S10+/12" 256GB SILV SM-X820 SAMSUNG SM-X820NZSREUB

1 200,57€
1 200,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 10.090 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| 2284549 |
| G (Skala A-G) |
| Izmēri: | P285,40 mm x A5,60 mm x D185,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 571 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| GPS: | Jā |
| SM-X820 |
| Atmiņas tips: | DDR5X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 9300+, 1x 3.40GHz (ARM Cortex-X4) + 3x 2.85GHz (ARM Cortex-X4) + 4x 2.00GHz (ARM Cortex-A720) |
| Displeja izmērs: | 31,50 cm (12,40) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.800 Pikseļi x 1.752 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2x2, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (SM-X820NZSREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy S10E G970FGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256Gb






























