Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S8 Wi-Fi 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Svars: 503 g
- Procesora modeļa numurs: Qualcomm Snapdragon 8 G1 SM8450 1 x 3.00GHz (ARM Cortex X2) + 3 x 2.50GHz (ARM Cortex A710) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A510)
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,99€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S8 WIFI 128GB SM-X700N Gray SM-X700NZAAEUE

1 095,80€
1 095,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S8 WiFi SM-X700 128 GB 27.9 cm (11") Qualcomm Snapdragon 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 12 Pink gold

1 095,80€
1 095,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 8.000 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Izmēri: | P254 mm x A165 mm x D6,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 503 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| NFC: | Nē |
| A-GPS: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesora modeļa numurs: | Qualcomm Snapdragon 8 G1 SM8450 1 x 3.00GHz (ARM Cortex X2) + 3 x 2.50GHz (ARM Cortex A710) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A510) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 12 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 0x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S8 MaciņšWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatSamsung Galaxy S23 128Gb


























