Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S9 FE WiFi 128GB (SM-X510NZAAEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Displeja izmērs: 27,68 cm (10,90)
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Svars: 523 g
- Procesora modeļa numurs: Samsung Exynos 1380 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A78) + 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A55)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S9 FE WiFi 128GB (SM-X510NZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Gray + Book Cover Keyboard 10,9 WQXGA Display / Octa-Cora / 6GB RAM / 128GB Speicher / Samsung Book Cover Keyboard Sli SM-X510NZAAEUB

565,09€
570,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 8.000 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Izmēri: | P254,30 mm x A165,80 mm x D6,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 523 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 8 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Samsung Exynos 1380 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A78) + 4 x 2.40GHz (ARM Cortex A55) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 13 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,68 cm (10,90) |
|---|---|
| OLED displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.304 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S9 FE WiFi 128GB (SM-X510NZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 27Galaxy Tab S9Galaxy Buds FeSamsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy S21 FE VāciņšGalaxy S23 FeSamsung S9 AizsargstiklsSamsung S9 MaciņšSamsung Sdxc 128GB

























