Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5G 256GB (SM-X916BZAAEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Qualcomm
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 37,10 cm (14,60)
- Grafika: Qualcomm Adreno 740
- Operētājsistēma: Google Android 14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5G 256GB (SM-X916BZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG Galaxy Tab S9 Ultra - Tablet - Android - 256 GB 14,6inch SM-X916BZAAEUB

1 749,04€
1 754,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Tablet Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14.6'' 256 GB 5G Grafitowy (SM-X916BZAAEUB)

1 991,31€
1 991,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" 256 GB 5G Grafitowy (SM-X916BZAAEUB) | SM-X916BZAAEUB | 8806095089898

2 010,40€
2 010,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" 256 GB 5G Graphite (SM-X916BZAAEUB) | SM-X916BZAAEUB | 8806095089898

2 012,50€
2 012,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" 256 GB 5G Graphite (SM-X916BZAAEUB) | SM-X916BZAAEUB | 8806095089898

2 030,30€
2 030,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra SM-X916B 5G LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 37.1 cm (14.6") Qualcomm Snapdragon 12 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 13 Graphite SM-X916BZAAEUB

2 193,98€
2 193,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 11.200 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Grafika: | Qualcomm Adreno 740 |
|---|
| Izmēri: | P326,40 mm x A208,60 mm x D5,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 737 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 13 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Procesora modelis: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Gen 2 1 x 3.36GHz (ARM Cortex X3) + 2 x 2.80GHz (ARM Cortex A715) + 2 x 2.80GHz (ARM Cortex A710) + 3 x 2.00GHz (ARM CortexA510) |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 37,10 cm (14,60) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.960 Pikseļi x 1.848 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 2, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5G 256GB (SM-X916BZAAEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzGalaxy Tab S9Galaxy Tab S8 5GSamsung S23 Ultra 256GbSamsung S21 5G 256GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung S9 AizsargstiklsSamsung S9 MaciņšGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy A23 5G































