Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S9 WiFi 128GB (SM-X710NZAAEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafiskā karte: Qualcomm Adreno 740
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 498 g
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy tab s9 wifi graphite 8gb/128gb 8806095084138

527,20€
527,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S9 SM-X710N Qualcomm Snapdragon 128 GB 27.9 cm (11) 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 13 Graphite 8806095084138

606,75€
611,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
adexlv.eu
TABLET GALAXY TAB S9 11" 128GB/WIFI GRAPHITE SM-X710 SAMSUNG SM-X710NZAAEUB 8806095084138
611,73€
611,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S9 SM-X710N 128 GB 27,9 cm (11") Qualcomm Snapdragon 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 13 Grafīts SM-X710NZAAEUB

649,36€
649,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S9 Sm-X710N 128 Gb 27.9 Cm (11"") Qualcomm SM-X710NZAAEUB

1 455,51€
1 455,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S9 SM-X710N 128 GB 27.9 cm (11") Qualcomm Snapdragon 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 13 Graphite SM-X710NZAAEUB

1 574,73€
1 574,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 8.400 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Grafiskā karte: | Qualcomm Adreno 740 |
|---|
| Izmēri: | P254,30 mm x A165,80 mm x D5,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 498 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 13 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesora modeļa numurs: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 1 x 3.2GHz (ARM Cortex-X3) + 2 x 2.80GHz (ARM Cortex-A715) + 2 x 2.80GHz (ARM Cortex-A710) + 3 x 2.00GHz (ARM Cortex-A510) |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzGalaxy Tab S9Samsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung S9 AizsargstiklsSamsung S9 MaciņšGalaxy Tab A8Samsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Micro Sdxc 128GB
































