Ilustrācija var atšķirties
Samsung ML-2168
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 20 lpp/min
- Maks. papīra padeve: 150 lapa
- Dupleksfunkcija: Jā
- Atmiņas lielums: 8 MB
- Mediju formāti: DIN/ISO A4
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung ML-4600
no 158,89€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASTAR Schwarz - kompatibel - Tonerpatrone - für Samsung ML-2160, 2162, 2164, 2165, 2168 AS10101

52,47€
57,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 20 lpp/min |
| Maks. papīra padeve: | 150 lapa |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 8 MB |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4 |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Darbības troksnis: | 50 dB |
| Izmēri: | P33,1 cm x A17,8 cm x D21,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,97 kg |
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Mlt-D101SSamsung Mlt-D101S TonerSamsung Monitor 32Samsung monitor PCSamsung monitors 144HzSamsung monitors 27Samsung Nano LEDSamsung Neo QLED 65 4KSamsung Odyssey 49Samsung OLED TelevizorsMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns












