Sharp 70" 4K Ultra HD QLED Google TV 70GP6260E
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Sharp
Ilustrācija var atšķirties
no 666,001 PiedāvājumsRažotājs: Sharp
  • QLED-TV
  • Ekrāna diagonāle: 177 cm (70)
  • Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
  • HDR: Jā
  • Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
  • Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
  • Skaļruņu izejas jauda: 24 W
  • WiFi iespējots: Jā
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Sharp 70" 4K Smart TV 70GP6260E
70" 4K Smart TV 70GP6260E
prodImage
666,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Attēls
Ekrāna formāts:16:9
Ekrāna diagonāle:177 cm (70)
4K (UHD):
HDR:
HDR:Dolby Vision, HDR10, HLG
Trīskāršs uztvērējs integrēts:
Audio
Skaņa:Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Iebūvēti skaļruņi:
Skaļruņu izejas jauda:24 W
Enerģija
EPREL:1707792
Energoefektivitātes klase SDR:F (Skala A-G)
Energoefektivitātes klase HDR:G (Skala A-G)
Elektroenerģijas patēriņš SDR:112 kWh/1000h
HDR enerģijas patēriņš:175 kWh/1000h
Funkcijas
Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG):
HbbTV (SmartTV):
WiFi iespējots:
Interneta TV:
Balss vadība:
Videoteksts:
Miega taimeris:
Integrēts USB multivides atskaņotājs:
Savienojumi:Austiņas (3,5 mm), Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, Kompozītmateriāla ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)
HDMI ieeju skaits:4
Bluetooth:
Miracast:
Ekrāna spoguļošana:
Izmēri
Izmēri:P155,60 cm x A90,60 cm x D8,20 cm
Izmēri ar statīvu:P155,60 cm x A95,20 cm x D27,40 cm
Svars:19,80 kg
MPN
4T-C70GPx
Piederumi
Sienas stiprinājums:Neobligāts
Stends:
Cenas vēsture
1M 3M6M