Ilustrācija var atšķirties
Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 6 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WN44G242
- EPREL: 1878447
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ300 WN34A141
no 699,15€

Siemens iQ700 WN54C2A40
no 1 220,00€

Siemens iQ500 WK14D543
no 1 280,00€

Siemens iQ500 WN54G1X0
no 1 296,65€

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 835,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 677,89€

Bosch WNA13441
no 698,94€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Bosch Serie 8 WNC244070
no 1 034,35€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 475,28€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ500 WN44G242 vaskemaskine -

888,03€
893,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens WN44G242 iQ500 (weiß) | WN44G242 | 4242003958582

919,40€
919,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WN44G242 iQ500 Washer Dryer Combo White WN44G242 (4242003958582) ( JOINEDIT87373651 )

930,00€
930,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1878447 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | A (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 49 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 306 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 49 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 83 l |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 6 kg |
| Bungas tilpums: | 65 l |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| AquaStop: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,80 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 77,80 kg |
| WN44G242 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















