Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 WG44G2Z22
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WG44G2Z22
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 WG44G2Z22
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 321,80€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 725,32€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 1 001,06€

Bosch Serie 6 WGG244ZR10
no 710,00€

Bosch Serie 4 WAN28127
no 495,00€

Hisense WF5S1045BW
no 470,77€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Siemens WG44G2Z22 iQ500, Waschmaschine weiß/schwarz

688,91€
693,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Skalbimo mašina Siemens iQ500, WG44G2Z22, 9 kg | 4242003953709 | 4242003953709

736,15€
736,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Skalbimo mašina Siemens iQ500, WG44G2Z22, 9 kg 4242003953709

751,41€
751,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1772274 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B (skalā A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 49 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 71 dB |
| Programmas ilgums Eco: | 03:48 h h |
| AquaStop: | Nē |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Nē |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Automātiskā mazgāšanas/kopšanas līdzekļu dozēšana: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Skalošanas apturēšana: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 72,70 kg |
| WG44G2Z22 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 WG44G2Z22
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















