Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 WU14UT42
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Iebūvējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WU14UT42
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 WU14UT42
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 620,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 880,00€

Bosch Serie 6 WGG244ZR10
no 710,00€

Hisense WF5S1045BW
no 470,77€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WU14UT42 iQ500 (white 60 cm) WU14UT42 (4242003953051) ( JOINEDIT79694397 )

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens veļas mašīna 9 kg 1400 apgr./min | WU14UT42 | 4242003953051

640,90€
640,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WU14UT42 veļas mašīna WU14UT42

674,99€
674,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WU14UT42 iQ500, Waschmaschine weiß/schwarz

718,33€
723,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens WU14UT42 veļas mašīna

747,99€
747,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1734303 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 49 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Bungas tilpums: | 65 l |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 71 dB |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Nē |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 73,30 kg |
| WU14UT42 |
| Iebūvējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 WU14UT42
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0























