Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1 500 W
- Tilpums litros: 1,7 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 593,45€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto | TE655203RW | 4242003806395 | AGDSIMEXP0042

641,00€
641,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 TE655203RW kafijas automāts Pilnībā automātisks Espesso aparāts 1,7 L

641,67€
641,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW

663,43€
663,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Siemens TE655203RW Espresso automāts 1.7 L Pilnībā automātisks | TE655203RW | 4242003806395 | AGDSIMEXP0042

665,45€
665,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto ( TE 655203RW 4242003806395 TE655203RW ) Kafijas automāts

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW kafijas automāts

675,99€
675,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto | TE655203RW | 4242003806395 | AGDSIMEXP0042

687,09€
687,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto TE 655203RW

707,36€
712,35€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto 3D049B72392FF902CA179D2CD9856B6687705555

716,57€
716,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIEMENS TE655203RW 1500W Black / Stainless steel TE655203RW

731,60€
731,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto | TE655203RW | 4242003806395 | AGDSIMEXP0042

741,00€
747,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Siemens EQ.6 TE655203RW coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.7 L TE655203RW

796,54€
796,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIEMENS TE655203RW 15 bar Built-in milk frother Fully automatic 1500 W Black/ stainless steel ( TE655203RW ) Kafijas automāts

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE655203RW coffee maker Espresso machine 1.7 L Fully-auto

926,11€
928,61€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
|---|---|
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Augstumā regulējama plaukta virsma: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Kontrollindikators: | Filtra maiņa, Pupiņu tvertne jāuzpilda, Uzpildīt ūdens tvertni, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P28,1 cm x A38,5 cm x D46,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,8 kg |
| Tilpums litros: | 1,7 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 300 g |
| Jauda: | 1 500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiIndego S 500Siemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf Plus

































