Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 BF523LMB3
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 7
- Gatavošanas programmu skaits: 3
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 BF523LMB3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 295,60€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 97,97€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 251,75€

Sharp R-242
no 85,00€

Severin MW 7885
no 72,80€

Bosch Serie 6 BFL524MW0
no 255,46€

Bosch Serie 2 BFL523MW3
no 188,70€

Bosch Serie 2 FFL020MS2
no 128,56€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ300 BF523LMB3 Einbau-Mikrowelle Black, Edelstahl | BF523LMB3 | 4242003903261

254,15€
254,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Iebūvējamā mikroviļņu krāsns BF523LMB3

257,97€
257,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 7 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 3 |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 4 |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 27 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P49,50 cm x A38,20 cm x D33,50 cm |
| Svars: | 15 kg |
| Integrējams |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 BF523LMB3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0





















