Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 FF020LMB2
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 1
- Atkausēšanas funkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 FF020LMB2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 320,00€

Siemens iQ700 BF722R1B1
no 614,75€

Siemens iQ700 BF722L1B1
no 614,75€

Siemens iQ300 BF523LMB3
no 251,75€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Medion MD 15644
no 78,25€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 83,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Sharp R-242
no 85,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens freestanding microwave FF020LMB2 800W bl ( FF020LMB2 ) Mikroviļņu krāsns

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 FF020LMB2 Mikrowelle Über den Bereich Solo-Mikrowelle 20 l 800 W Schwarz (FF020LMB2)

118,18€
123,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens FF020LMB2 iQ300 Mikrowelle Black | FF020LMB2 | 4242003905197

123,90€
123,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FF020LMB2 Microwave FF020LMB2

127,30€
127,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Kuchenka mikrofalowa Siemens Siemens FF020LMB2 Microwave

132,65€
132,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FF020LMB2

151,02€
151,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 1 |
|---|---|
| Atkausēšanas funkcija: | Nē |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| Skārienvadība: | Nē |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 27 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P44,20 cm x A26 cm x D34,50 cm |
| Svars: | 12,60 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 FF020LMB2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0























