Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 FE023LMB2
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Brīvi stāvošs
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Jauda: 800 W
- Grila jauda: 1.000 W
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 FE023LMB2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 115,00€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€

Caso MCG 25 Šefpavārs
no 175,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ300 Mikrobølgeovn med grill Fritstående 800W 20liter Sort/rustfrit stål FE023LMB2

143,82€
148,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens freestanding microwave FE023LMB2 800W bk - with grill 1000W ( FE023LMB2 4242003905227 ) Mikroviļņu krāsns

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FE023LMB2 iQ300 Mikrowelle mit Grillfunktion Black | FE023LMB2 | 4242003905227

151,65€
151,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FE023LMB2 mikroviļņu krāsns FE023LMB2

164,99€
164,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens FE023LMB2 mikroviļņu krāsns

181,64€
181,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 8 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 3 |
| Atkausēšanas funkcija: | Nē |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 4 |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 27 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P44,20 cm x A26 cm x D34,50 cm |
| Svars: | 11,70 kg |
| Brīvi stāvošs |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
|---|---|
| Jauda: | 800 W |
| Grila jauda: | 1.000 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 FE023LMB2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0























