Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 HK9R3A220
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Brīvstāvoša plīts
- Vārīšanas zonas: 4
- Plīts veids: Elektro, Stikla keramika
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms
- Energoefektivitātes klase: A
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,98 kWh
- Elektropieslēguma vērtība: 1.080 W
- Turbo funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens iQ300 HK9R3A220
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 HK9S5A240
no 655,00€

Bosch Serie 4 HKR39C250
no 663,45€

Gorenje GEIT6C60XPG
no 530,00€

Bosch HKA090220
no 535,00€

Gorenje GEC5A21WG
no 314,42€

Gorenje GECS6C70XPA
no 600,00€

Gorenje GE5A23WH
no 331,31€

Gorenje GECS5B70CLI
no 460,49€

Gorenje ExtraSteam GECS6B70CLI
no 546,00€

Bosch Serie 4 HKR39C220
no 614,55€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kuchenka Siemens Siemens freestanding cooker HK9R3A220 A white | HK9R3A220 | 4242003807330

612,25€
612,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Brīvi stāvoša plīts Siemens HK9R3A220 White | HK9R3A220 | 4242003807330

887,30€
887,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kuchenka Siemens Siemens freestanding cooker HK9R3A220 A white HK9R3A220

903,79€
903,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,98 kWh |
| Elektropieslēguma vērtība: | 1.080 W |
| Apkures veidi: | 7 |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Atlikušā siltuma indikators: | Jā |
| Iebūvējami slēdži: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 50,96 kg |
| Vārīšanas zonas: | 4 |
|---|---|
| Plīts veids: | Elektro, Stikla keramika |
| Turbo funkcija: | Jā |
| Divu loku gatavošanas zona: | 1 |
| Cepšanas zona: | 1 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Picas režīms |
| Cepeškrāsns tilpums: | 66 l |
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens iQ300 HK9R3A220
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















