Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 CB734G1B1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: Airfry, Apakšējais sildītājs, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: CB734G1B1
- EPREL: 1293448
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,73 kWh
- Pieslēguma jauda: 2.900 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CB734G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 100,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 503,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 660,25€

Neff N 70 B54CR31N0
no 1 175,00€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 890,80€

Bosch Serie 8 CBG7341B1
no 965,99€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 180,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens CB734G1B1 iQ700 Iebūvējama cepeškrāsns | CB734G1B1 | 4242003900987

709,15€
709,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cepeškrāsns Siemens AG CB734G1B1

987,00€
987,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Piekarnik Siemens Piekarnik kompaktowy do zabudowy Siemens CB734G1B1 60cm Home Connect Czarny S0456461

994,87€
994,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens Piekarnik kompaktowy do zabudowy Siemens CB734G1B1 60cm Home Connect Czarny | S0456461 | 4242003900987

1 002,90€
1 002,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens Piekarnik kompaktowy do zabudowy Siemens CB734G1B1 60cm Home Connect Czarny S0456461

1 096,45€
1 096,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens CB 734G1B1 netnet 4242003900987 (4242003900987) ( JOINEDIT68938174 )

1 120,00€
1 120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens Piekarnik kompaktowy do zabudowy Siemens CB734G1B1 60cm Home Connect Czarny S0456461 (4242003900987) ( JOINEDIT73001992 )

1 145,00€
1 145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
| EPREL: | 1293448 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,73 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 2.900 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A45,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 27,90 kg |
| CB734G1B1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 12 |
| Cepeškrāsns režīmi: | Airfry, Apakšējais sildītājs, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 47 l |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CB734G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0

























