Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 HBG7341B1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 3D karstā gaisa, Airfry, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HBG7341B1
- EPREL: 1 334 480
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,87 kWh
- Pieslēguma jauda: 3 600 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 HBG7341B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 140,75€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 616,50€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 594,29€

Siemens iQ700 CB734G1B1
no 708,55€

Siemens iQ700 CM724G1B1
no 1 362,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Orkaitė BOSCH HBG7341B1 | HBG7341B1 | 4242005326334

818,85€
818,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Bosch Bosch HBG 734 1B1 Series 8 with AirFry HBG7341B1

901,63€
901,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch HBG7341B1 Series8 with AirFry HBG7341B1

930,50€
930,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Piekarnik Bosch Bosch HBG 734 1B1 Series 8 with AirFry HBG7341B1

1 029,16€
1 029,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cepeškrāsns Bosch HBG7341B1

1 225,00€
1 225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
| EPREL: | 1 334 480 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3 600 W |
| Izmēri: | P59,4 cm x D54,8 cm x A59,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 34,1 kg |
| HBG7341B1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 14 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 3D karstā gaisa, Airfry, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 HBG7341B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis
























