Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KF96IAPEA
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Side-by-Side ledusskapis
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 327 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 375 l
- Saldētavas tilpums: 199 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KF96IAPEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KF96NAXEA
no 1 445,00€

Hisense RS818N4TFE
no 1 018,99€

Gorenje NRR9185EAXLWD
no 690,00€

LG GSLC41PYPE
no 860,00€

LG SLIM InstaView GMG861MBAE
no 1 610,10€

Bosch Serie 4 KMC85LBEA
no 1 485,43€

Hisense RS818N4TIC
no 2 328,15€

LG GSGV81EPLL
no 1 205,00€

Hisense RQ760N4IFE
no 1 906,84€

Bomann SBS 7344
no 540,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KF96IAPEA iQ500 Side by Side harjattu teras anti fingerprint KF96IAPEA (4242003931196) ( JOINEDIT75263906 )

2 175,00€
2 175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Dubultdurvis |
| 1297247 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 327 kWh/gadā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 16 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 11 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Skārienvadība: | Jā |
|---|---|
| WLAN: | Jā |
| Mitruma regulēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Tīkla atteices indikators: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus drupinātājs, Ledus veidotājs, Ūdens dzesētājs |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Ūdens tvertne: | Jā |
| Ūdens tvertnes saturs: | 3,80 l |
| Aukstuma kameras tilpums: | 375 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Saldētavas tilpums: | 199 l |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 6 |
| Izmēri: | P90,50 cm x A183 cm x D73,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 138,50 kg |
| KF96IAPEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KF96IAPEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0




















