Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KF96NAXEA
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 333 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 405 l
- Saldētavas tilpums: 200 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KF96NAXEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KA93GAIEP
no 2 093,60€

Hisense RS818N4TFE
no 1 018,99€

Gorenje NRR9185EAXLWD
no 690,00€

LG GSLC41PYPE
no 860,00€

LG SLIM InstaView GMG861MBAE
no 1 610,10€

Bosch Serie 4 KMC85LBEA
no 1 485,43€

Hisense RS818N4TIC
no 2 328,15€

LG GSGV81EPLL
no 1 205,00€

Hisense RQ760N4IFE
no 1 906,84€

Bomann SBS 7344
no 540,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Chlodziarko-zamrazarka SIEMENS KF 96NAXEA ( KF96NAXEA )

1 545,00€
1 545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Refrigerator/freezer Siemens KF 96NAXEA KF96NAXEA

1 621,40€
1 621,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96NAXEA iQ500 4242003895979 (4242003895979) ( JOINEDIT89802109 )

1 630,00€
1 630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96NAXEA ledusskapis KF96NAXEA

1 630,99€
1 630,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96NAXEA iQ500 KF96NAXEA

1 705,82€
1 705,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96NAXEA ledusskapis

1 716,74€
1 716,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodówka Siemens KF96NAXEA | KF96NAXEA | 4242003895979

1 727,00€
1 727,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Siemens KF96NAXEA | KF96NAXEA | 4242003895979

1 804,35€
1 804,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96NAXEA iQ300, French Door (edelstahl (dunkel), Home Connect)

2 028,23€
2 033,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| 380061 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 333 kWh/gadā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 13 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 15 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Jā |
| WLAN: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Nē |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Nē |
| Aukstuma kameras tilpums: | 405 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Saldētavas tilpums: | 200 l |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 6 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P91 cm x A183 cm x D73,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 118,20 kg |
| KF96NAXEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KF96NAXEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


























