Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 KF96NVPEA
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Side-by-Side
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 333 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 405 l
- Saldētavas tilpums: 200 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 KF96NVPEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KF96NAXEA
no 1 425,00€

Siemens iQ500 KA93GAIEP
no 1 860,00€

Siemens iQ500 KF96IAPEA
no 2 175,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 KF96DPXEA
no 2 855,67€

Hisense RS818N4TFE
no 914,76€

Gorenje NRR9185EAXLWD
no 710,00€

LG SLIM InstaView GMG861MBAE
no 1 610,10€

Hisense RS818N4TIC
no 2 328,15€

LG GSGV81EPLL
no 1 205,00€

Hisense RQ760N4IFE
no 1 899,55€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KF96NVPEA ( KF96NVPEA ) Ledusskapis

1 420,00€
1 420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens AG KF96NVPEA Nav norādīts

1 856,72€
1 856,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96NVPEA iQ300, French Door (silber)

1 996,95€
2 001,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| 380091 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 333 kWh/gadā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 13 kg/24 h |
|---|---|
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Jā |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Aukstuma kameras tilpums: | 405 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Saldētavas tilpums: | 200 l |
|---|---|
| Saldētavas plaukti: | 6x |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P91 cm x A183 cm x D73,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 118,20 kg |
| KF96NVPEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 KF96NVPEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















