Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KU15LADF0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Iebūvējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 180 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 108 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KU15LADF0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KU15LADF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

Gorenje RB492PW
no 156,27€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Bosch Serie 4 KUL22VFD0
no 531,30€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 040,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 460,56€

Bosch Serie 4 KSV36VXDP
no 760,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KU15LADF0 Nav norādīts

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 274339 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 180 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 10 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 108 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 15 l |
| Novietošanas virsmas: | 2x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A82 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 35,23 kg |
| KU15LADF0 |
| Iebūvējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KU15LADF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















