Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 KIF41ADD0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 110 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 187 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KIF41ADD0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 KIF41ADD0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 877,30€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch full space ledusskapis KIF41ADD0 series 8 D ( KIF41ADD0 ) Ledusskapis

935,00€
935,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KIF41ADD0 Serie 8, Vollraumkühlschrank

981,05€
986,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260692 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 110 kWh/gadā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 187 l |
| Lietderīgais tilpums: | Noderēšanas zonas tilpums 61 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A122,10 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 47,65 kg |
| KIF41ADD0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 KIF41ADD0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





















