Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 LC81KAN60
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Skursteņa pārsegs
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 190 W
- Ventilatora jauda: 432 m³/h
- Izmēri: P80 cm x A45 cm x D44,70 cm
- MPN: LC81KAN60
- EPREL: 1851987
- Energoefektivitātes klase: A+
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 LC81KAN60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 060,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 371,20€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Falmec MOVE 60
no 765,55€

Bosch Serie 2 DWK65DK60
no 256,14€

Bosch DWB96BC50
no 388,00€

Bosch DWK87EM60
no 475,00€

Bosch DWP96BC50
no 336,82€

Neff N 50 D65IFN1S0
no 545,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens LC81KAN60 iQ500, Dunstabzugshaube schwarz, 80 cm, Home Connect

786,20€
791,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens lc81kan60 iq500 campana extractora (negro 80 cm home connect) ( LC81KAN60 )

795,00€
795,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens LC81KAN60 iQ500 nosūcējs, Black, 80 cm, Home Connect | LC81KAN60 | 4242003927076

1 029,95€
1 029,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Okap Siemens Siemens LC81KAN60 iQ500, extractor hood (black, 80 cm, Home Connect) LC81KAN60

1 092,73€
1 092,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P80 cm x A45 cm x D44,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 24,90 kg |
| LC81KAN60 |
| Home Connect funkcija viedās mājas integrācijai |
| EPREL: | 1851987 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Enerģijas patēriņš: | 35,50 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 190 W |
| Ventilatora jauda: | 432 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 915 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 51 dB |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Nē |
| Skārienvadība: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Papildus vadāms caur: | Vārīšanas virsma |
| WLAN: | Jā |
| Tālvadības pults: | Nē |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 LC81KAN60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0























