Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 LC91KLT60
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 266 W
- Ventilatora jauda: 441 m³/h
- Izmēri: P90 cm x A45 cm x D44,70 cm
- MPN: LC91KLT60
- EPREL: 1934700
- Energoefektivitātes klase: A+
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 LC91KLT60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 709,30€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 285,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 400,70€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Falmec MOVE 60
no 765,55€

Bosch DWB96BC50
no 388,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ700 LC91KLT60 Emhatte 51dB(A) Klasse A+ Sort LC91KLT60 (4242003908945) ( JOINEDIT82015161 )

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens LC91KLT60 iQ700 Cooker Hood 80cm Black Home Connect LC91KLT60 (4242003908945) ( JOINEDIT87370659 ) Tvaika nosūcējs

1 085,00€
1 085,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens LC91KLT60 iQ700, Dunstabzugshaube schwarz, 80 cm, Home Connect

1 151,21€
1 156,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P90 cm x A45 cm x D44,70 cm |
|---|
| LC91KLT60 |
| EPREL: | 1934700 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Enerģijas patēriņš: | 39 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
| Jauda: | 266 W |
| Ventilatora jauda: | 441 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 1.006 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 51 dB |
| Filtra veids: | Aktīvās ogles filtrs, Taukfiltrs |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 LC91KLT60
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















