Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 LC67KFN20
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 130 W
- Ventilatora jauda: 431 m³/h
- Izmēri: P60 cm x A32 cm x D43,30 cm
- MPN: LC67KFN20
- EPREL: 1851973
- Energoefektivitātes klase: A+
- Enerģijas patēriņš: 32 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 LC67KFN20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 904,20€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 553,28€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 370,90€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Falmec MOVE 60
no 765,55€

Bosch Serie 2 DWK65DK60
no 256,14€

Bosch DWB96BC50
no 388,00€

Bosch DWK87EM60
no 475,00€

Bosch DWP96BC50
no 336,82€

Neff N 50 D65IFN1S0
no 545,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens LC67KFN20 iQ300 Cooker Hood 60cm White Home Connect LC67KFN20 (4242003938409) ( JOINEDIT87370656 )

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens LC67KFN20 iQ300, Dunstabzugshaube weiß, 60 cm, Home Connect

741,56€
746,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P60 cm x A32 cm x D43,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 14,30 kg |
| LC67KFN20 |
| EPREL: | 1851973 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Enerģijas patēriņš: | 32 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 130 W |
| Ventilatora jauda: | 431 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 768 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 56 dB |
| Filtra veids: | Alumīnija filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Papildus vadāms caur: | Vārīšanas virsma |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 LC67KFN20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0





















