Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 HR776G1B1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Rūgšanas pakāpe, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HR776G1B1
- EPREL: 1293460
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,87 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 HR776G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 790,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 616,50€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 320,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 821,90€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 115,00€

Neff N 90 B64CT73N0
no 1 345,60€

AEG 7000 MealAssist TR7PB63ZSB
no 699,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Orkaitė SIEMENS HR776G1B1 | HR776G1B1 | 4242003902431

1 070,05€
1 070,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Piekarnik Siemens Siemens HR776G1B1 IQ700 oven (black/stainless steel 60 cm Home Connect) ( HR776G1B1 ) Cepeškrāsns

1 215,00€
1 215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cepeškrāsns Konvekcijas cepeškrāsns - SIEMENS AG - HR776G1B1 - 3600 W - 71 L - A+ HB776G1B1

1 218,00€
1 218,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
| EPREL: | 1293460 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.600 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A59,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 40,20 kg |
| HR776G1B1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 19 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Rūgšanas pakāpe, Tvaika gatavošanas līmenis, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Pirolīzes darbība: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 HR776G1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















