Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 LB55565
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Ventilatora bloks
- Jauda: 206 W
- Ventilatora jauda: 360 m³/h
- Izmēri: P53 cm x A25,50 cm x D38 cm
- MPN: LB55565
- EPREL: 1029512
- Energoefektivitātes klase: C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 LB55565
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ300 LI64LB531
no 270,00€

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Bosch Serie 4 DFT63AC50
no 115,92€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens Iebūvējamais tvaika nosūcējs LB55565

196,09€
196,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB55565

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB55565 cooker hood 590 m³/h Built-in Stainless steel

224,82€
229,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens LB55565 iebūvējams tvaika nosūcējs LB55565

238,06€
238,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 LB55565 cooker hood 590 m³/h Built-in Stainless steel LB55565

302,90€
302,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Hood LB55565 ( LB55565 4242003838389 ) Tvaika nosūcējs

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens LB55565 iebūvējams tvaika nosūcējs

465,14€
465,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tvaika nosūcējs Siemens LB55565 Pole täpsustatud

501,24€
501,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P53 cm x A25,50 cm x D38 cm |
|---|
| LB55565 |
| EPREL: | 1029512 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | C |
| Pārsega veids: | Ventilatora bloks |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 4 |
| Jauda: | 206 W |
| Ventilatora jauda: | 360 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 590 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 56 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 LB55565
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0



























