Ilustrācija var atšķirties
Siemens VSZ3B212
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 700 W
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Energoefektivitātes klase: B
- Putekļu emisijas klase: B
- Paklāju tīrīšanas klase: D
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSZ3B212
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Philips PowerGo FC8243
no 88,05€

avots: M79
Rowenta Compact Power RO3957
no 93,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens VSZ3B212 Z3.0 600W bk ( VSZ3B212 ) Putekļu sūcējs

95,00€
95,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens VSZ3B212 Zylinder-Vakuum 4l 600W B Schwarz Staubsauger (VSZ3B212)

98,52€
103,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens VSZ3B212 Z3.0 600W (Black) | VSZ3B212 | 4242003782729

108,85€
108,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Z3.0 VSZ3B212 Stovsuger Beholder 4liter Sort VSZ3B212 (4242003782729) ( JOINEDIT87456485 )

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļusūcējs Siemens VSZ3B212 Z3.0 700W VSZ3B212

138,00€
138,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 4,70 kg |
|---|
| Energoefektivitātes klase: | B |
|---|---|
| Jauda: | 700 W |
| Putekļu emisijas klase: | B |
| Paklāju tīrīšanas klase: | D |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Filtrēšanas sistēma: | Higiēnas filtrs |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSZ3B212
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas plauktu sistēmasSienas Stūra PlauktsSiera TrauksSieviešu Džinsa BiksesSieviešu Sporta BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0























