Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 VSC3320
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 600 W
- Savākšanas tilpums: 4 l
- Papildu sprauslas: Cietās grīdas uzgalis, Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Skaņas spiediens: 79 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
- Maisiņa indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 VSC3320
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 94,00€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Philips PowerGo FC8243
no 87,80€

avots: M79
Rowenta Compact Power RO3957
no 93,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ300 VSC3320 nordic blue metallic ( VSC3320 ) Putekļu sūcējs

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 VSC3320 Vacuum cleaner Container 4liter Black/north hood blue metallic

110,69€
115,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens Dulkių siurblys Siemens iQ300, VSC3320 4242003878460

120,56€
120,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 VSC3320 (blau/Black) | VSC3320 | 4242003878460

122,90€
122,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Siemens DI-X-737753

151,29€
151,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P29,50 cm x A26,50 cm x D41 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,50 kg |
| Jauda: | 600 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 4 l |
| Skaņas spiediens: | 79 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Cietās grīdas uzgalis, Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 VSC3320
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0
























