Ilustrācija var atšķirties
Siemens VSZ3XTRM11
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 850 W
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Energoefektivitātes klase: C
- Skaņas spiediens: 77 dB
- Putekļu emisijas klase: A
- Paklāju tīrīšanas klase: C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSZ3XTRM11
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 432,94€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 140,00€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Philips PowerGo FC8243
no 87,75€

avots: M79
Rowenta Compact Power RO3957
no 93,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens Z3.0 VSZ3XTRM - Staubsauger - Kanister VSZ3 XTRM 11

173,65€
178,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P28,70 cm x A40 cm x D26 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,30 kg |
| Energoefektivitātes klase: | C |
|---|---|
| Jauda: | 850 W |
| Skaņas spiediens: | 77 dB |
| Putekļu emisijas klase: | A |
| Paklāju tīrīšanas klase: | C |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VSZ3XTRM11
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas plauktu sistēmasSienas Stūra PlauktsSiera TrauksSieviešu Džinsa BiksesSieviešu Sporta BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0




















