Ilustrācija var atšķirties
Smeg KS89POE
Ražotājs: Smeg
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Kamīna pārsegs
- Jauda: 275 W
- Ventilatora jauda: 547 m³/h
- Izmēri: P90 cm x A153 cm x D48 cm
- Energoefektivitātes klase: A
- Kapuces darbības režīms: Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība
- Veiktspējas līmeņi: 3
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KS89POE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Smeg
Populāri produkti

Smeg KS89AOE
no 1 199,00€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 085,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 737,20€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 310,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 290,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Smeg KS89POE Tvaiku nosūcējs KS89POE

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P90 cm x A153 cm x D48 cm |
|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|---|
| Pārsega veids: | Kamīna pārsegs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 275 W |
| Ventilatora jauda: | 547 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 788 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 63 dB |
| Filtra veids: | Taukfiltrs |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Smeg KS89POE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












